Vitamina D3 Premium PULS 2000jm

Vitamina D3 Premium PULS 2000jm – suplement diety

60 kapsułek miękkich

Vit. D3 2000 PREMIUM PULS suplement diety przeznaczony jest dla osób dorosłych, które chcą uzupełnić swoją codzienną dietę w witaminę D.
WITAMINA D: pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, pomaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu, pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi, pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, bierze udział w procesie podziału komórek.

Składniki: olej słonecznikowy (olej roślinny), żelatyna wołowa, substancja utrzymująca wilgoć- glicerol, woda oczyszczona, olej MCT, cholekalcyferol (witamina D), przeciwutleniacz- alfa-tokoferol.

Składnik Zawartość w 1 kapsułce % RWS*
Witamina D 50 μg (2000 j.m.) 1000%

* RWS –Referencyjna Wartość Spożycia

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1 kapsułka, po posiłku. Kapsułkę należy popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.
Przechowywanie: w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze 15-25oC, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.
Ważne informacje: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym piersią.
Zawartość opakowania: 60 kapsułek miękkich