Tymianek i Podbiał PULS

Tymianek i Podbiał PULS – suplement diety

16 pastylek

Głównymi składnikami suplementu diety Tymianek i Podbiał Puls są ekstrakty roślinne – z ziela tymianku i liści podbiału oraz witamina C i mentol. Ekstrakt z ziela tymianku pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu oddechowego. Dodatkowo ekstrakt z ziela tymianku i witamina C wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.

Składniki: cukier, syrop glukozowy, ekstrakt z ziela tymianku Thymus vulgaris, ekstrakt z liści podbiału Tussilago farfara L., regulator kwasowości (kwas cytrynowy), kwas L-askorbinowy (witamina C), mentol, aromat eukaliptusowy, aromat anyżowy.

Zawartość substancji charakteryzujących produkt:

Nazwa substancji 1 pastylka w porcji dziennej (4 pastylki)
Ekstrakt z ziela tymianku 105,00 mg 420,00 mg
Ekstrakt z liści podbiału 70,00 mg 280,00 mg
Witamina C 15,00 mg (18,75% RWS*) 60,00 mg (75% RWS*)
Mentol 4,73 mg 18,92 mg

* RWS –Referencyjna Wartość Spożycia

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: 4 pastylki.
Sposób użycia: ssać powoli po 1 pastylce 4 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany przez dzieci poniżej 12. roku życia oraz kobiety w ciąży i karmiące piersią. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Do utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
Przechowywanie: przechowywać Tymianek i Podbiał Puls w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Zawartość opakowania: 16 pastylek.