Tran PULS

Tran PULS – suplement diety

60 kapsułek

Tran Puls jest suplementem diety, który stanowi źródło witaminy A, D i E. Witamina A, D i czosnek pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Natomiast witamina E jest przeciwutleniaczem chroniącym białka i tłuszcze. Czosnek może przyczynić się do utrzymania równowagi mikrobiologicznej w jelitach oraz do obrony przed szkodliwymi mikroorganizmami (bakterie, grzyby).

Wskazania: Suplementacja codziennej diety w składniki aktywne preparatu.

Skład: Olej z wątroby dorsza (ryby), żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), macerat olejowy z czosnku (Allium sativum L.) standaryzowany na 0,28% allicyny, witamina E (octan DL-alfa-tokoferylu).

Dawkowanie: Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu to 1 kapsułka. Spożywać raz dziennie 1 kapsułkę w trakcie posiłku, popijając wodą. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej 15-25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła.