Tran PULS

Tran PULS – suplement diety

60 kapsułek

Suplement diety TRAN PULS zawiera kwasy tłuszczowe omega-3 (EPA, DHA) oraz witaminy z grupy A i D. Kwas dokozaheksaenowy (DHA) i eikozapentaenowy (EPA) przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca. Ponadto DHA wspiera pracę mózgu. Witamina A oraz D pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Organizm człowieka nie syntetyzuje kwasów tłuszczowych omega-3, dlatego uzupełnienie diety w kwasy EPA i DHA jest szczególnie ważne. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg EPA i DHA dziennie.

Składniki: tran z wątroby dorsza (8% EPA/9% DHA), żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), palmitynian retinylu (witamina A), cholekalcyferol (witamina D).

Zawartość substancji charakteryzujących produkt:

Nazwa substancji w porcji dziennej (1 kapsułka) % RWS*
tran z wątroby dorsza 400 mg
w tym: 8% EPA 32 mg
9% DHA 36 mg
witamina A 800 μg 100%
witamina D 5 μg 100%

* RWS –Referencyjna Wartość Spożycia

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka podczas posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.  Do utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
Przechowywanie: przechowywać TRAN PULS w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Zawartość opakowania: 60 kapsułek.

Producent:
ARENAPHARMA sp. z o.o.
ul. Nowe sady 53, 94-102 Łódź