Magnez Skurcz PULS

Magnez Skurcz PULS – suplement diety

50 tabletek powlekanych

MAGNEZ SKURCZ PULS suplement diety jest przeznaczony dla osób dorosłych, które chcą uzupełnić codzienną dietę w magnez, potas i witaminę B6. Uzupełnienie codziennej diety w magnez, potas i witaminę B6 zaleca się osobom, które dbają o prawidłowe funkcjonowanie mięśni, w okresie przemęczenia i znużenia, a także podczas wzmożonego wysiłku fizycznego oraz w okresie zwiększonego zapotrzebowania na magnez i potas. Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz układu nerwowego, ponadto pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Potas pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Witamina B6 przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Składniki: mleczan magnezu, chlorek potasu, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, substancja glazurująca – hydroksypropylometyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu, substancja wiążąca – polidekstroza, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik – dwutlenek tytanu, substancja przeciwzbrylająca – talk, chlorowodorek pirydoksyny, emulgator – olej MCT.

Składnik Zawartość w 2 tabletkach % RWS*
Potas 300,00 mg 15,00
Magnez 60,00 mg 16,00
Witamina B6 1,40 mg 100,00

* RWS –Referencyjna Wartość Spożycia

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 2 tabletki dziennie, w trakcie posiłku. Tabletkę należy popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.
Przechowywanie: w temperaturze 15-25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci, chronić przed światłem i wilgocią.
Ważne informacje: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych. Nie zaleca się stosowania preparatu, kobietom w ciąży i karmiącym piersią.
Zawartość opakowania: 50 tabletek powlekanych