Essenti FORTE PULS

Essenti FORTE PULS – suplement diety

40 kapsułek

Głównymi składnikami suplementu diety ESSENTI FORTE PULS są fosfolipidy, cholina, ekstrakt z liści karczocha, ekstrakt z korzeni rzodkwi oraz witaminy z grupy B. Obecna w preparacie cholina pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby. Dodatkowo preparat uzupełnia normalną dietę w witaminy z grupy B.

Składniki: fosfolipidy z nasion soi Glycine max, w tym cholina; żelatyna, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), ekstrakt z liści karczocha Cynara sco/ymus, substancja wypełniająca (sorbitole), ekstrakt z korzeni rzodkwi Raphanus sativus, barwnik (tlenki i wodorotlenki żelaza), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), ryboflawina (witamina B2), monoazotan tiaminy (witamina Bl), barwnik (dwutlenek tytanu).

Zawartość substancji charakteryzujących produkt:

Nazwa substancji w 1 kapsułce w porcji dziennej
(2 kapsułki)
Fosfolipidy z nasion soi 200 mg 400 mg
w tym cholina 4,4 mg 8,8 mg
Ekstrakt z liści karczocha 50 mg 100 mg
Ekstrakt z korzeni rzodkwi 20 mg 40 mg
Witamina B6 0,7 mg (50% RWS*) 1,4 mg (100% RWS*)
Witamina B2 0,7 mg (50% RWS*) 1,1 mg (100% RWS*)
Witamina Bl 0,55 mg (50% RWS*) 1,1 mg (100% RWS*)

* RWS –Referencyjna Wartość Spożycia

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1-2 kapsułki po posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
Przechowywanie: przechowywać ESSENTI PULS w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Zawartość opakowania: 40 kapsułek